Sylwester z dziećmi – pomysły na dobrą zabawę

Huczne zabawy organizowane w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia są organizowane od bardzo dawna. Zwyczaj zabaw sylwestrowych w Polsce narodził się w XIX wieku, początkowo nadejście nowego roku świętowała tylko arystokracja. Dzisiaj Nowy Rok hucznie obchodzą niemal wszyscy. Urządzane są zarówno wielkie bale sylwestrowe, jak i domówki. Osoby z małymi dziećmi bardzo często spędzają sylwestra w domu. Nie jest to jednak konieczne. Wiele ośrodków wypoczynkowych przygotowuje specjalną sylwestrową ofertę dla rodzin z dziećmi. Sylwester z dziećmi bez balu może być bardzo udanym czasem oczekiwania na nadejście Nowego Roku.

Sylwester z dziećmi bez balu – gdzie go spędzić?

Rodzice małych dziećmi, gdy zbliża się pożegnanie starego i powitanie Nowego Roku, czyli sylwester bardzo często mają problem z tym, gdzie go spędzić. Zorganizowanie opieki w tę noc może być bardzo trudne, szczególnie dla osób, które nie mogą liczyć na pomoc dziadków. Wiele osób spędza więc sylwestrową noc w domu. Warto ją zaplanować wcześniej. Doskonałym pomysłem jest zaproszenie na sylwestra zaprzyjaźnione osoby, które mają dzieci w tym samym albo zbliżonym wieku. Najbardziej atrakcyjną wersją spędzenia sylwestra z dziećmi jest wyjazd. Kilka dni spędzonych z całą rodziną to miała odskocznia od codziennych obowiązków i okazja do wypoczynku oraz zabaw na świeżym powietrzu. Sylwester z dziećmi bez balu organizują ośrodki wypoczynkowe, hotele i pensjonaty położone w górach, nad morzem, na Mazurach. W ramach pobytu sylwestrowego zapewniają one dzieciom moc atrakcji. Dzieci mogą liczyć na ciekawe zabawy zarówno w sali zabaw, jak i na świeżym powietrzu – oczywiście tylko wtedy, gdy dopisze pogoda. Bardzo często dla dzieci organizowany jest mini bal sylwestrowy. Bal ten nie trwa do północy, ale dzieci świetnie się podczas niego bawią. Podczas balu dzieci objęte są profesjonalną opieką. Czekaja na nie animacje i specjalnie dla nich przygotowane menu. Mogą też wznieść noworoczny toast – oczywiście szampan jest bezalkoholowy.

sylwester

Sylwester z dziećmi nad morzem – nikt nie będzie się nudził

Nadmorskie kurorty zapewniają moc atrakcji nie tylko latem, ale także zimą. Sylwester z dziećmi nad morzem jest okazją do poprawy odporności dziecka. Pod koniec grudnia powietrze nad morzem jest bowiem bardzo mocno nasycone jodem. Można wybrać się na spacer plażą, która o tej porze roku jest na ogół pusta. Miejscowością, którą warto polecić osobom z dziećmi, które zdecydowały się spędzić Sylwestra nad morzem jest Trójmiasto. Gdańsk kusi licznymi zabytkami i muzeami. W centrum Gdańska działa także kino 7D. To atrakcja, która z pewnością ucieszy najmłodszych. Z kolei Sopot w sezonie zimowym oferuje spacery po molo – można podziwiać z niego pokaz fajerwerków. Ma do zaoferowania również lodowisko (znajduje się tuż przy molo) i wyciąg narciarski na Łysej Górze. W Gdyni warto odwiedzić oceanarium. Znalezienie hotelu czy pensjonatu, który organizuje bal sylwestrowy dla dorosłych i mini bal dla dzieci nie jest trudne. Na sylwestrowym balu dla najmłodszych można liczyć na profesjonalną opieką, wspaniałe dekoracje i menu przygotowane specjalnie dla dzieci.

Sylwester z dziećmi w górach albo w hotelu – nie ma miejsca na nudę

Do spędzenia wyjątkowego, rodzinnego Sylwestra zaprasza bardzo wiele ośrodków wypoczynkowych, hoteli i pensjonatów położonych w górach. Dla najmłodszych gości zawsze przygotowywanych jest moc atrakcji. W ostatnią noc starego roku dzieci mogą spędzić na kinderbalu. Czekać na nich będą specjalnie przygotowane przekąski, napoje, tańce, gry i zabawy. Sylwester z dziećmi w górach to nie tylko kinderbal dla najmłodszych. Położne w górach kurorty zapewniają moc atrakcji także w dni, które poprzedzają Sylwestra. W każdej górskiej miejscowości działają liczne ośrodki narciarskie. Z ich oferty mogą skorzystać nawet te osoby, które nie umieją jeździć na nartach czy desce snowboardowej. Przy każdym ośrodku działa szkółka narciarska, w której tajniki jazdy na nartach, czy snowboardzie mogą poznać nawet najmłodsze dzieci. Sylwester z dziećmi w hotelu to kolejna propozycja. Znalezienie hotelu, który przyjmuje rodziny z małymi dziećmi nie jest trudne. W takich hotelach rodziny z dziećmi mogą liczyć na specjalne udogodnienia. W pokoju czekać będzie turystyczne łóżeczko, nie zabraknie w nim także wanienki i podgrzewaczy do butelek. Są dostępne również specjalne krzesełka, a kontakty elektryczne są zabezpieczone. Menu w hotelowej restauracji zawiera też dania przygotowane specjalnie dla dzieci. Są sale zabaw, można też liczyć na kinderbal.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz