Jak wybrać eleganckie sukienki dla mamy i córki?

Noszenie tych samych ubrań przez matke i córkę przeszło długą drogę od ciekawego pomysłu na zdjęcie rodzinne do osobnego stylu.

Kolekcja mama i córka – nowoczesny trend

Noszenie tych samych ubrań jako mama i córka stało się tak popularne, że wiele marek ma kolekcje ubrań w stylu rodzinnym. O ile wcześniej trend family look częściej charakteryzował styl matki i córki w tych samych sukienkach, to teraz rozprzestrzenił się na różne elementy garderoby.

Modne ubrania w stylu kolekcja mama i córka, mają najczęściej tę samą kolorystykę, podobne style i te same materiały. Istnieje wiele opcji tworzenia stylizacji rodzinnych, ale najpopularniejsze są eleganckie sukienki mamy i córki w tym samym stylu.

Piękne sukienki dla mamy i córki, zaprojektowane w tym samym stylu, można dziś znaleźć na każdą okazję. Trendem są również sukienki casualowe dla mamy i córki, wśród których nie brakuje uroczych i zwiewnych letnich stylizacji. Najbardziej niesamowite i urocze sukienki dla matki i córki to świąteczne rodzinne sukienki, zaprojektowane na specjalną okazję. Tutaj nie tylko kolor może być taki sam, ale także model sukienki. Kolekcja mama i córka w identycznych sukienkach wygląda bardzo uroczo i delikatnie. Piękne identyczne sukienki można wykonać na zamówienie, kupić gotowe lub wypożyczyć. Wszystko zależy od tego, gdzie się wybierasz.

Eleganckie sukienki dla mamy i córki jak je łączyć?

Najmodniejszą stylizacją jest, aby córka wybrała puszystą sukienkę typu księżniczka. Mama może wybrać inny fason, który będzie współgrał ze stylem i kolorystyką stroju córki. Eleganckie sukienki dla mamy i córki można bezpiecznie założyć na urodziny taty lub innych członków rodziny. W takiej rodzinnej stylizacji będziesz wyglądać świetnie i będziesz w stanie zaskoczyć swoich gości.

Eleganckie sukienki dla mamy i córki w tym samym stylu będą odpowiednie jako suknia ślubna. Nawet jeśli jesteście tylko gośćmi, będziecie wyglądać harmonijnie i oryginalnie w tych samych sukienkach mama-córka. Teraz bardzo modne jest wykorzystywanie stylu familijnego w rodzinnych sesjach zdjęciowych. W zależności od tematu i lokalizacji można dobrać odpowiednie stroje w tym samym stylu nie tylko dla mamy i córki, ale dla wszystkich członków rodziny biorących udział w sesji zdjęciowej.

Mama i córka mogą nosić piękne i eleganckie sukienki na Nowy Rok 2024. Te same noworoczne sukienki dla mamy i córki można zobaczyć w kolekcjach mody. Jak widać, eleganckie sukienki dla matki i córki w tym samym stylu można bezpiecznie nosić na różne świąteczne imprezy, najważniejsze jest umiejętne dobranie koloru i stylu strojów, aby stylizacja wyglądała harmonijnie.

Mama i córka w sukienkach

Komplet mama i córka – sukienki na każdą okazje

Ten wyjątkowy styl ukształtował się w Stanach Zjednoczonych na początku ubiegłego wieku. W tym czasie w Ameryce panowały złe nastroje społeczne, dlatego rząd postanowił wskrzesić odwieczne wartości, aby wzmocnić samą ideę rodziny. W tym celu zrealizowano kilka projektów społecznych. Poprzez kino i dramat prowadzono aktywną propagandę rodziny. Tak powstał nowy styl – Family Look, którego ucieleśnieniem jest komplet mama i córka. Obecnie kierunek Family Look jest bardzo popularny i od wielu sezonów nie opuszcza wybiegów modowych. Zapotrzebowanie na styl ma logiczne wytłumaczenie: mama i córka, ubrane w te same ubrania, wyglądają wzruszająco i czarująco. Wiele uroczych zestawów w stylu komplet mama i córka prezentują projektanci domu mody Dolce and Gabbana. Sukienki dla mam i córek w kropki są uważane za znak rozpoznawczy włoskiej marki.

Sukienki mama i córka – nowy trend modowy

Family Look nie wymaga tworzenie absolutnie identycznych stylizacji. Najczęstszą opcją jest jeden styl, na przykład swobodny, który obejmuje te same ubrania, teksturę, styl rzeczy, a nawet markę. Alternatywnie możesz użyć różnych ubrań, ale tych samych akcesoriów (okularów, pasków, czapek, rękawiczek itp.), biżuterii, butów. Na poziomie podświadomości poszczególne elementy stylizacji będą również symbolizować jedność rodziny. Idealnym uzupełnieniem Family Look będzie jednolita paleta kolorystyczna lub te same printy.

Sukienki mama i córka to np. francuskie modele z oryginalnym ornamentem. Istnieje również kilka zasad wykonywania udanych stylizacji rodzinnych:

  • Projekt sukienki mama i córka musi być wcześniej przemyślany.
  • Chaotycznie skomponowana stylizacja nie będzie wyglądała tak stylowo i harmonijnie, jak starannie przemyślana.
  • Wybierz rzeczy, w których córka będzie czuła się tak samo komfortowo, jak ty.
  • Nie narzucaj córce swojego stylu. Nawet jeśli naprawdę go lubisz, a twoja córka odmawia noszenia proponowanych jej rzeczy, to wybrała s niewłaściwą taktykę. Zastanów się, co jest nie tak i zaproponuj nowe rozwiązanie.
  • Nie poprzestawaj na tym, eksperymentuj i twórz nowe spektakularne stylizacje.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz