Yezz

Nowy produkt

ZOBACZ FILM 

Bohaterski podróżnik

Więcej szczegółów

699,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

  • Lekki: Wykonany z niezwykle mocnego plastiku IXEF® o najwyższych parametrach użytkowych, Quinny Yezz to wózkowy mistrz wagi piórkowej: tylko 5 kg! Funkcja superszybkiego składania sprawia, że w razie potrzeby złożenie wózka zajmuje tylko chwilkę.

  • Łatwo się nosi na ramieniu: Niewątpliwą zaletą wózka Quinny Yezz jest fakt, że złożenie wózka i przewieszenie go przez ramię zajmuje tylko chwilkę, co sprawia, że wózek jest idealnym towarzyszem podróży.

  • Niezwykle kompaktowy po złożeniu: Wózek Quinny Yezz został wyposażony w superinnowacyjny i unikalny system składania 3D. Składanie i rozkładanie w mgnieniu oka, przestawienie się z pchania do noszenia i na odwrót zajmuje tylko chwilkę.

  • Komfortowe siedzenie hamakowe wózka Quinny Yezz sprawia, że dziecko może w nim robić, co tylko chce - usiąść wygodnie i się zrelaksować lub uciąć sobie drzemkę.

  • Ergonomiczna rączka: Rączka wózka Quinny Yezz jest odpowiednia dla rodziców o każdym wzroście, zapewniając komfort podczas spaceru.

  • Prowadzenie jednym palcem: Pchanie wózka Quinny Yezz to wielka przyjemność - dzięki innowacyjnym kółkom rolkowym zapewniającym bezproblemowe prowadzenie za każdym razem.

  • Materiał odporny na zabrudzenia: Rozlane jedzenie lub picie? Nie przejmuj się, siedzisko wózka Quinny Yezz odpycha wodę i nie przyjmuje brudu - wystarczy zetrzeć rozlany płyn.

  • Stoi bez oparcia po złożeniu: Kompaktowy i samodzielnie stojący wózek Quinny Yezz zajmuje bardzo mało miejsca podczas przechowywania.

  • Kieszeń na drobiazgi: Niezbędne przedmioty można spakować do kieszeni z tyłu wózka Quinny Yezz - pomieści ładunek do 2 kg.

Innowacyjna technologia i najlżejsze materiały. Dzięki nim miejskie labirynty stają się placem zabaw. Łatwy w obsłudze jest idealny do przemieszczania się po mieście i pokonywania krętych zaułków. Po złożeniu, dzięki specjalnemu paskowi, można zarzucić go na ramie, a jednocześnie mieć obie ręce wolne. Do rozłożenia wystarczy jeden ruch ręki. Śródmieście, metro, lotnisko: możesz iść wszędzie.

WYMIARY

Wózek Quinny Yezz

OPCJE

Wózek Quinny Yezz

AKCESORIA

1.jpg
Torba podróżna
2.jpg
Osłona przeciwdeszczowa Yezz
 

MOŻLIWOŚCI

1.png
Lekki
2.png
Łatwo się nosi na ramieniu
3.png
Niezwykle kompaktowy po złożeniu

ZALETY

1.png
Komfortowe siedzenie hamakowe
2.png
rgonomiczna rączka
3.png
Prowadzenie jednym palcem
4.png
Materiał odporny na zabrudzenia
5.png
Stoi bez oparcia po złożeniu
6.png
Kieszeń na drobiazgi

W ZESTAWIE

1.png
Kieszeń na drobiazgi Yezz
2.png
Budka chroniąca przed słońcem Yezz
 

Opinie

Napisz opinię

Yezz

Yezz

ZOBACZ FILM 

Bohaterski podróżnik

3 innych produktów w tej samej kategorii: