Koochi Fotelik Motohero Pink Hyperwave

CT3104

Nowy produkt

619,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 • Fotelik Motohero rośnie razem z dzieckiem. Dzięki zdolności dopasowywania się do naszej pociechy, a także przytulnym materiałom – chroni najmłodszych przez całą drogę dzieciństwa, aż do wyrośnięcia z fotelików.

  Motohero został zaprojektowany z myślą o podążaniu za wzrostem Twojego dziecka…od malucha prawie do nastolatka, zabezpiecza cały czas Twojue dziecko, a Ty nie musisz zmieniać fotelików co chwilę…

  Fotelik Kickstart jest montowany za pomocą 3 punktowego pasa samochodowego. Można montować na przednich i tylnych fotelach, zalecamy przewożenie dzieci z tyłu.

  Grupa 1 – 5 punktowa uprząż z funkcją szybkiego ściągania pasów za pomocą jednego pociągnięcia, sprawia, że jest idealnie dopasowana za każdym razem. Dzięki klamrze z funkcją szybkiego wypięcia, mamy dostęp do dziecka w kilka sekund, kiedy tylko zajdzie potrzeba. Pluszowa wkładka i ochraniacze podłokietników umilą wszystkie podróże samochodem.

  Grupa 2-3 – Tak jak Twoje dziecko dziecko, tak i fotelik…wyjmij wkładkę i 5 punktową uprząż, gdy dziecko z nich wyrośnie, a następnie dopasuj zagłówek do wzrostu swojej pociechy – właśnie powstał pełnowymiarowy fotelik dla najstarszych dzieci! Teraz nadszedł czas na za

     

  Zgodne z normą ECE R44/04 – europejskimi standardami bezpieczeństwa.

   


  FAKTY…

  Zakres wiekowy/ Odpowiedni od 9kg do 18kg (od ok. 9 miesięcy do ok. 4 lat)

  Montaż / Uniwersalny montaż przodem do kierunku jazdy za pomocą 3 punktowego pasa bezpieczeństwa. Można montować na przednich i tylnych fotelach, zalecamy przewożenie dzieci z tyłu.

  Regulowany/ Tak – 3 pozycyjna regulacja pochylenia fotelika

  Zabezpieczenie/ Grupa 1: 5 punktowa uprząż z funkcją szybkiego ściągania pasów za pomocą jednego pociągnięcia i funkcją szybkiego wypinania dziecka. Grupa 2-3: 3 punktowy pas samochody.

  Komfort/ Wyjmowana, 2-częściowa, pluszowa wkładka, ochraniacze brzuszka i klatki piersiowej. Regulowany zagłówek.

  Bezpieczeństwo/ Zgodny z europejską normą ECE R44/04

  Czyszczenie/ Tapicerkę fotelika można łatwo zdjąć i wyprać.

  GWARANCJA K4 …

  Produkty Koochi nie tylko prezentują się wyśmienicie, ale są także najwyższej jakości, co potwierdza naszą bezpłatna 4 letnia gwarancja! Oznacza to że opiekujemy się przez pełne 4 lata, tak abyście mogli się zrelaksować i pomyśleć o czymś innym…na przykład wakacje na 

Opinie

Napisz opinię

Koochi Fotelik Motohero Pink Hyperwave

Koochi Fotelik Motohero Pink Hyperwave

7 innych produktów w tej samej kategorii: