Koochi Fotelik Kickstart Pink Hyperwave

CT3102

Nowy produkt

749,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bezpieczeństwo połączone z najwyższym komfort dziecka stawiają Kickstart na podium! Fotelik samochodowy montowany przodem do kierunku jazdy posiada pluszowe wyścielenie oraz regulowane pochylenie oparcia – to wszystko dla komfortu Twojego dziecka gdy wyrośnie z fotelika dla noworodka.

KICKSTART 2 – GRUPA 1

Bezpieczeństwo połączone z najwyższym komfort dziecka stawiają Kickstart na podium! Fotelik samochodowy montowany przodem do kierunku jazdy posiada pluszowe wyścielenie oraz regulowane pochylenie oparcia – to wszystko dla komfortu Twojego dziecka gdy wyrośnie z fotelika dla noworodka (jak to szybko przeminęło).

5 punktowa uprząż z funkcją szybkiego ściągania pasów za pomocą jednego pociągnięcia, sprawia, że jest idealnie dopasowana za każdym razem. Dzięki klamrze z funkcją szybkiego wypięcia, mamy dostęp do dziecko w kilka sekund, kiedy tylko zajdzie potrzeba.

Fotelik Kickstart jest montowany za pomocą 3 punktowego pasa samochodowego. Można montować na przednich i tylnych fotelach, zalecamy przewożenie dzieci z tyłu.

Zgodne z normą ECE R44/04 – europejskimi standardami bezpieczeństwa.

NASZA RADA – upewnij się, że dziecko nie jest ubrane zbyt grubo przed wpięciem do fotelika. Grube ubrania sprawiają wrażenie lepszego zabezpieczenia, ale zmniejszają skuteczność działania uprzęży podczas wypadku.

    

FAKTY…

Zakres wiekowy / Odpowiedni  od 9kg do 18kg (od ok.  9 miesiąca do ok. 4 lat)

Montaż/ Uniwersalny montaż tyłem do kierunku jazdy za pomocą 3 punktowego pasa bezpieczeństwa. Można montować na przednich i tylnych fotelach, zalecamy przewożenie dzieci z tyłu.

Regulowany/ Tak – 3 pozycyjna regulacja pochylenia fotelika

Zabezpieczenie / 5-punktowa uprząż z funkcjąnaciągania oraz systemem szybkiego rozpinania zamka klamry.

Komfort/ Wyjmowana, 2-częściowa, pluszowa wkładka, ochraniacze brzuszka i klatki piersiowej.

Bezpieczeństwo/ Zgodny z europejską normą ECE R44/04

Czyszczenie/ Tapicerkę fotelika można łatwo zdjąć i wyprać.

GWARANCJA K4 …

Produkty Koochi nie tylko prezentują się wyśmienicie, ale są także najwyższej jakości, co potwierdza naszą bezpłatna 4 letnia gwarancja! Oznacza to że opiekujemy się przez pełne 4 lata, tak abyście mogli się zrelaksować i pomyśleć o czymś innym…na przykład wakacje na Bahama?

Opinie

Napisz opinię

Koochi Fotelik Kickstart Pink Hyperwave

Koochi Fotelik Kickstart Pink Hyperwave

7 innych produktów w tej samej kategorii: